Panax | Clavis Panax Resmi Satış Sitesi

  Paylaş
  avatar
  docksite34

  Mesaj Sayısı : 9
  Kayıt Tarihi : 25/05/11

  Panax | Clavis Panax Resmi Satış Sitesi

  Mesaj tarafından docksite34 Bir 21/08/11, 07:57 am

  Dr.Mustafa Eraslan uzun süren çalışmalar sonucu bitkilerden oluşturduğu formüllerle alternatif çözümler üretiyor. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinde bu ürünleri görmek mümkün.

  ÜRÜN AÇIKLAMALARI
  1) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı bitkisel ürün, kalp ve damar açıcı bir ürün olarak dikkat çekiyor.Ayrıca Clavis Panax adlı ürünün kas gücünü, vücut dayanıklılığını ve fiziksel performansı arttırcı (özellikle yoğun egzersiz yapan sporcularda) bir özelliği olduğuda belirtiliyor. Clavis Panax adlı ürünün diğer özellikleri ise Vücut enerjisinin ve dayanıklılığının arttırılması, fiziksel, zihinsel, duygusal dinçlik ve kuvvet verici, erkeklerde testesteronu arttırıcı, dengeleyici ve normal seviyesini koruyucu, erkek menopozu (andropoz) semptomlarını azaltıcı, Erkeklerde sperm sayısı, miktarı ve hareketliliğinin arttırılması, Cinsel fonksiyonları düzenleyici, Erkeklerde iktidarsızlık, sertleşme (ereksiyon), kadınlarda yumurtlama problemlerine karşı yardımcı, Her iki cinste de cinsel istek ve libido arttırıcı olmasıdır. Clavis [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı bitkisel ürünün faydaları saymakla bitmiyor.Clavis Panax adlı ürün [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] de bulunuyor.

  2) [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’a ait olan Clavis Varitex adlı bitkisel ürün,Varis ve Hemoroide karşı basura karşı sıtma ve romatizmaya karşı sivilce tedavisi için yüzde görünen ince kılcal damarlar, göz kenarlarındaki kırışıklıklar ve kuru cilt için çok faydalı bir ürün.Clavis varitex cildin bağ dokusunda olan kollajeni güçlendirir. Cilt üzerinde de olumlu faydalar sağlar. Bağ dokusunu kuvvetlendirerek cildin sarkamasını önler.Ayrıca Clavis Varitex selülit ve varis tedavisinde oldukça etkilidir. Clavis Varitex adlı ürün kan ve lenf dolaşımını düzenler.Ayrıca Clavis Varitex adlı bitkisel ürün damar sertiğini önlemeye yardımcı olur,kalp krizi riskini azaltır.Clavis Varitex iyi kolesterolün yükselmesine kötü kolesterolün azalmasına katkıda bulunması antioksidan etkisi ile kansere karşı koruyucudur. Bu yönüyle kanserin engellenmesine yardım eder. Aynı zamanda kanser tedavisinde meydana gelen olumsuzlukların daha az yaşanmasına katkıda bulunur.Zayıflamış kan damarlarını kuvvetlendirir.Clavis Varitex adlı ürün [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] de bulunuyor.

  3) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı bitkisel ürünün içeriğinde ölümsüzlük mantarı olarak ifade edilen, efsane Reishi mantarı, 2000 yılı aşkın süreden beri, Çin ve Japon halkları tarafından sağlıklı yaşam ve ömür için kullanıla gelmiş , özellikle karaciğer bozuklukları, bronşit, ağrılı eklem hastalığı ve hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde tercih edilen geleneksel şifalı bir bitkidir. Bünyesinde insan sağlığı bakımından, biyolojik olarak aktif çok önemli yüzlerce madde içermesinden dolayı tıbbi ve farmakolojik araştırmalarda kullanımı her geçen gün artmaktadır. Clavis Reishi adlı bitkisel ürün günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek,vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak,yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek,bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemleri güçlendirmek,yüksek tansiyon, kolestrol, diabet, bronşit, prostat gibi problemlerle baş etmek için clavis reishi çok faydalı bir ürün.Clavis reishi adlı ürünün içinde bulunan reishi mantarının alzheimer, akne, adet düzensizliği, astım, bronşit, depresyon, epilepsi , hemoroid, hepatit, katarakt, obezite, gut, nezle, rinit, romatizma, saç dökülmesi, nefrit gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir. Ayrıca Clavis Reishi adlı bitkisel ürünün içinde C vitamini de bulunmaktadır. Clavis Reishi adlı ürün [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] de bulunuyor.

  4) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adlı bitkisel ürünün içindeki bitkiler ve kullanım alanları şöyledir; GLUCOSAMİNE NİN BAŞLICA FAYDALARI Glukozamin Sülfat; Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kartilaj dokusunun yapımı için gereklidir. Antienflammatuar, eklem koruyucudur ve artrit, bursit gibi eklem hastalıklarını iyileştirir. Günlük yiyeceklerimizde yeterli miktarda bulunmaz. Gıda takviyesi olarak karides ve istiridye gibi deniz ürünlerinin kabuklarından üretilir. Genellikle Kondroitin Sülfat`la kombine olarak kullanılır.Clavis Romaflex’in içinde bulunan bir diğer bitki ise; CHONDROİTİN İN BAŞLICA FAYDALARI,Kondroitin Sülfat; Eklem kartilajının ana yapısını oluşturan aminoglikandır. Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kıkırdak dokusunun yapımı için gereklidir, artrit, bursit gibi eklem hastalıklarında yararlıdır, antihiperlipoproteinemiktir. Glukosamin ve kondroitin sülfat insan vücudunda konnektif dokuda ve eklem kartilajlarında doğal olarak bulunurlar Chondroitin ağrı kesici lerden daha iyidir.Son olarak Clavis Romaflex’in içinde bulunan bitki ise; MSM Metilsülfonilmetan) BAŞLICA FAYDASI, formülündeki bir diğer özel öğe olan MSM vücut sağlığı için temel olan sayısız biyokimyasal işlemde kullanılan sülfürü depolar. Sülfür özellikle bağ dokularının korunmasında son derece kritik önem taşır. Artirit hastalığı olan kişilerde sülfür miktarı normalin yaklaşık üçte biri kadardır. MSM desteği, eklemlerde hareket kabiliyetini arttırır, şişkinliği ve sıvı kaybını azaltır. Artirite bağlı ağrıyı azaltır, dolaşımı düzenler ve kıkırdak dejenerasyonunu engeller.Clavis Romaflex adlı ürünü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adreslerinde bulabilirsiniz.

  5) Clavis E1:
  Dr. Mustafa Eraslan'ın yeni ürünü Clavis E1, Sertleşme, Erken Boşalma ve İktidarsızlık gibi cinsel fonksiyon bozukluğu yaşayan erkeklerin kabusuna son veriyor.

  Dr. Mustafa Eraslan'ın erkeklere özel ürünü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], çocuk sahibi olmak isteyen ancak başta azosperm olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı bu sorunu aşamayan erkeklere de çare olacak.

  1 kutu CLAVİS E1'de 75 kapsül bulunmaktadır.
  İÇİNDEKİLER: Epimedium Ekstresi, Lepidyum Ekstresi, Nar Kabuğu Ekstresi, Alıç Meyve Ekstresi, Çoban Çkerten Ekstresi, Panax Ginseng Ekstresi, L-Arginin, Rodiola Kök Ekstresi, Mabed Ağacı Ekstresi, Koenzim Q10

  6) Clavis K1

  Dr. Mustafa Eraslan'ın yeni ürünü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], kanser hastalarında, tümör (iyi veya kötü huylu), kist-miyom, nodül, tiroid vb. durumların tamamında, Clavis Reishi Mantarıyla birlikte kullanılması önerilen yüzde yüz doğal bitkisel destek ürünüdür.

  Dr. Mustafa Eraslan'ın, başta farmakognazi uzmanı Ecz. Mustafa Tekin olmak üzere alanında uzman bir ekiple formülize ettiği tamamen bitkisel olan K1'in kesinlikle yan etkisi yoktur. 12 saat arayla günde iki defa kullanılması önerilir. 1 Kutu Clavis K1’de 60 adet kapsül bulunmaktadır.

  KANSER DURUMUNDA MUTLAKA KULLANILMALIDIR. TÜMÖR HÜCLERİNİ YOK EDER
  VUCUTTA HANGİ HÜCREDE PROBLEM VAR İSE ONLARIN YERİNE SAĞLIKLI HÜCRELER ÜRETİR
  BAĞIŞIKŞLIK SİSTEMİNİ FEVKALEDE GÜÇLENDİRİR

  KULLANIMI: Dr. Mustafa Eraslan 12 saat arayla günde 2 tablet kullanılmasını öneriyor. Ağır durumlarda 8 saat arayla günde 3 tablet kullanılmasının da herhangi bir sakıncası yoktur.

  İÇİNDEKİLER: Zeytrin yaprağı, Propolis, Üzüm Çekirdeği, Nar Kabuğu, Brokoli Ekstresi, Beta Glukan.

  Önemli Not: Dr. Mustafa Eraslan, Clavis K1’i kullanmak isteyen tüm kanser hastalarına, ek olarak bağışıklık sistemlerinin güçlü olması için Clavis Reishi Mantarı’nı da öneriyor.

  7) Clavis Glabra
  Dr. Mustafa Eraslan'ın yeni ürünü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], Ülser, Ülseratif Kolit, Gastrit ve Kron hastalığı gibi tüm Sindirim Sistemi hastalıklarının tedavisinde etkilidir.

  Dr. Mustafa Eraslan'ın, başta farmakognazi uzmanı Ecz. Mustafa Tekin olmak üzere alanında uzman bir ekiple formülize ettiği tamamen bitkisel olan Clavis Glabra’nın kesinlikle yan etkisi yoktur. 12 saat arayla günde 2 defa kullanılması önerilir.

  İÇİNDEKİLER: Meyan kökü ekstresi, Karahindiba Kökü Ekstresi

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati 23/01/19, 01:43 am