Şimşek Kepenk | Otomatik Kepenk, Kumandalı Kepenk

  Paylaş

  docksite34

  Mesaj Sayısı : 9
  Kayıt Tarihi : 25/05/11

  Şimşek Kepenk | Otomatik Kepenk, Kumandalı Kepenk

  Mesaj tarafından docksite34 Bir 22/08/11, 04:38 am

  2003 yılında kurulan Şimşek Kepenk firması, Garaj kapıları, Endüstriyel kapılar ve Yapı Otomasyonu konusunda sektörde farklılığını hissettirerek, hizmet vermeye devam etmektedir. Satış ve montajını gerçekleştirdiği ürünler endüstriyel tesisler ve konutlarda, her türlü otomatik kapı, panjur, kepenk ve bunları tamamlayıcı tüm aksesuarları içermektedir. Ürünler birbiri ile uyumlu çalışıp modern hayatı kolaylaştırmak üzere kullanılmaktadırlar.

  Özel projelerdeki uzmanlığı sayesinde, endüstriyel tesisler ve/veya konut alanlarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmekte ve ürünlerin fiziksel ömrü boyunca satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Otomatik Kepenk Sistemleri ‘inde Teknoloji doğru, hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla kullanılmakta, yaratıcı fikirler ileri teknoloji ile birleşerek konfora dönüştürülüp müşteriye iyi hizmet verilmesi sağlanmaktadır.

  Bilgili ve tecrübeli teknik personel ve yedek parça stokları sayesinde, endüstriyel tesislerin servis ve bakım ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunulması amaçlanmaktadır. Sanayi kuruluşları için uzun vadeli bir iş ortağı olma yolunda sürekli kendini geliştiren firmamız, bu tip kuruluşların tüm kapı ve kepenk ihtiyaçlarına yanıt verebilecek duruma gelmiştir.

  Firma organizasyonu satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamak üzere şekillenmiştir. Müşteri odaklı çalışma sistemi, sürekli değişen, gelişen ve yenilenen yapının temel taşı olmaktadır.

  Saygılarımızla
  Şimşek Kepenk
  Otomatik Kepenk Sistemleri

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati 19/08/17, 02:22 am