Forum sitesi

  Paylaş

  bilser

  Mesaj Sayısı : 4
  Kayıt Tarihi : 13/11/15

  Forum sitesi

  Mesaj tarafından bilser Bir 24/11/15, 02:35 am


  Aradığınız pek çok farklı konu hakkında net bilgiler bulabileceğiniz bir internet sitesidir. Sitedeki konulara tıklayarak merak ettiğiniz bilgilere ulaşarak net bilgiler alabilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazılarına tıklayarak bu şekilde farklı sitelerde aramanıza gerek kalmadan doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Site içerisinde devamlı olarak yeni konu başlıkları altında paylaşımlar da yapılmaktadır.
  Açık öğretim okuyanlar ders notları veya okul hakkında merak ettikleri konuları bu site üzerinden öğrenmek için internet üzerinden siteye giriş yapabilirler. Forum sitesinde en hızlı şekilde aradığınız konular hakkında bilgiler edinebilir ve bu siteyi her zaman rahatlıkla kullanarak yeni yazıları da takip edebilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] için farklı belgeler arasından ihtiyaç duyulan konulara tıklanarak kolayca bilgi alınabilir.
  Ödevler hakkında bilgi almak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seçeneğini kullanarak siteden net bilgilere ulaşılabilir. Ödev konusunda yapılan paylaşımlar sayesinde herkes daha fazla bilgiye sahip olabilir. Siteden üye olarak her zaman istenilen bilgiler sorun yaşanmadan rahatça alınabilir. Bu siteyi isteyen herkes internet üzerinden giriş yaparak rahatça kullanabilir.

   Forum Saati 22/05/18, 11:57 am