Notebook Parçaları

  Paylaş

  neyzenkuzu

  Mesaj Sayısı : 79
  Kayıt Tarihi : 25/02/11

  Notebook Parçaları

  Mesaj tarafından neyzenkuzu Bir 23/05/11, 09:12 pm

  Site Adresi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Kuruluşu:2008
  İçerik:Notebook Teknik Servis Parçaları Ve Mazlemeleri
  Tanıtımı:NoteBookDepo, Notebook parçalarında ihtiyacı olan tüm organizasyon ve bireylerin ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayabilecekleri ürünleri tedarik ederek toptan ya da perakende olarak satışını gerçekleştiren bir bilişim firmasıdır.
  NoteBookDepo; Bilişim Teknolojileri Sektöründe iyi bir alt yapı ve Ar-ge ye sahip yenilikçi,müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir firmadır, Satmış olduğu yada satacağı ürünlerin her zaman arkasında, garanti şartlarını tam anlamıyla yerine getirerek mutlu müşteri ağı kurmayı hedef edinmiştir.

  NoteBookDepo piyasa şartlarını takip ederek en uygun ürünü müşterilerine sunmayı arzu etmektedir.

  NoteBookDepo şu an [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ları, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ları, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] leri ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]lerinin satışını gerçekleştirmektedir, yakın bir gelecekte müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak kaliteli ve uygun ürünler sunmak adına ürün skalasını genişleterek Notebook satışına başlayacaktır. Mesai saatlerine destek ekibimiz siz müşterilerimizin sorunlarını sonuna kadar dinleyerek çözüm üretmeye çalışmaktadır. Tüm soru, sorun ve şikayetleriniz için iletişim telefonlarımız, iletişim formumuz ve adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  NoteBookDepo.com Birimleri
  E-Pazarlama,Müşteri Destek ve Satış,Ar-Ge Ürün geliştirme,Ürün Sorumlusu ,Yazılım ve Tasarım ekiplerinden oluşmaktadır.

   Forum Saati 17/12/18, 09:40 am